KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15474283
nr 1547 4283
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, Kvinna med äpple. Olja på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x53 cm
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:07:23
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)